Služby

Provoz Chomutov

Náš provoz v Chomutově Vám můžeme nabídnout tyto služby:

Provoz Chvaletice

Náš provoz ve Chvaleticích Vám můžeme nabídnout tyto služby:

Stavební činnost

Nabízíme zemní práce, demoliční práce, stavební práce, stavby a rekonstrukce inženýrských sítí, stavby a rekonstrukce komunikací.

Kovovýroba

Zabýváme se kovovýrobou dle dodané projektové dokumentace. v ostatních případech spolupracujeme s projekčními kancelářemi., zejména vytváříme železné konstrukce a výztuže do betonu.

Rekultivační a zahradnická činnost

Provádíme úpravu terénu před samotnou výsadbou. Sázíme sazenice stromů a keřů  s vykopáním jamek dle požadavku investora. Sadbu chráníme chemickými a mechanickými přípravky proti okusu zvěří. Provádíme okopávky, přihnojení a dosadby sazenic do projektovaných stavů. Dále provádíme kácení stromů listnatých i jehličnatých s odvětvením a rozřezáním. Frézováním stromů na stojato. Kácení křovin, štěpkování dřevní hmoty, hubení nežádoucí vegetace plošným postřikem a likvidaci pařezů vykopáním i frézováním. Výstavbou zemědělských a lesnických oplocenek.

Údržba energetických celků

Naši zkušení zámečníci a soustružníci provádí výrobu a údržbu technologických strojních zařízení, výrobu doplňkových stavebních konstrukcí dle projektové dokumentace. Veliká kapacita plně vybavené zámečnické dílny umí splnit každé přání našich zákazníků.

Sváření plastů

Společnost se zabývá svařováním hydroizolací

Plasty svařujeme pomocí zařízení firmy Hertz nebo Leister.

Vulkanizérské práce

Naši proškolení zaměstnanci v provozu elektrárny Chvaletice provádí nepřetržitý servis a spojování dopravníkových pásů sloužící k přepravě uhlí, pogumování hnacích válců a násypek.

Pronájem techniky Chomutov / Chvaletice

Potřebujete si pronajmout stroje či zařízení? U nás to není žádný problém, vše za rozumné ceny.

Pošlete dotaz!!!

Jeřábnické práce

Technický provoz společnosti ZUP, s.r.o. je zajištován jeřábovou technikou Tatra AD 28.